sobota, 25 marca 2017

Saturday look !

Witajcie kochani ! 

Za oknem pogoda coraz ładniejsza więc w końcu postanowiłam wybrać się na zdjęcia.

Dzisiejszy look prosty, klasyczny.
Czarny luźny płaszczyk zestawiony jest z białym t-shirt'em i granatowymi spodniami.
( zameczki przy nogawkach - pierwszy raz zostałam bardzo miło zaskoczona tego 
typu spodniami bo suwaki same się nie rozsuwają, co jak wiecie jest ogromnym plusem ! )
W rękę lub na ramię mała czarna torebka ze złotymi klamerkami.
Natomiast szare botki ze srebrnymi wstawkami na obcasie okazały się kolejnym strzałem 
w dziesiątkę. Mimo obcasu są bardzo wygodne, co rzadko się zdarza. 
Oczywiście do stylizacji dodałam szary, cienki szalik, chocker oraz złoty zegarek,
który jest dopełnieniem całego ubioru.

Całusy !















Płaszczyk : Serendipity
T-shirt : Pepco
Spodnie : Reserved
Buty : Top Secret
Okulary : eCarla
Szalik : Sinsay
Zegarek : eCarla
Chocker : eCarla

10 komentarzy:

  1. Świetny zestaw :)
    http://Gingerheadlife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Super zestaw ;)
    bardzo podoba mi się torebka
    http://xthy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Urocza torebeczka i super okulary ;).
    http://modoemi.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękna stylizacja i zdjęcia!
    Zapraszam do mnie, odwdzięczam się za każde follow!
    https://e-ster85.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Masz bardzo ładne botki! Świetny look na co dzień :)
    www.moda-eny.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Very cool post and photo, dear!
    I'd be happy friendship blogs ♥
    My blog>>Julia Shkvo

    OdpowiedzUsuń
  7. Śliczne zdjęcia :D
    Bardzo ładnie wyglądasz:)
    Płaszczyk mi się podoba :*

    Zapraszam:* Odwdzięczam się za każdą obserwacje :D

    grlfashion.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Świetny look, podoba mi się <3

    -------------------------
    http://fashionelja.pl

    OdpowiedzUsuń