Witajcie kochani !
Za oknem pogoda coraz ładniejsza więc w końcu postanowiłam wybrać się na zdjęcia.
Dzisiejszy look prosty, klasyczny.
Czarny luźny płaszczyk zestawiony jest z białym t-shirt'em i granatowymi spodniami.
( zameczki przy nogawkach - pierwszy raz zostałam bardzo miło zaskoczona tego
typu spodniami bo suwaki same się nie rozsuwają, co jak wiecie jest ogromnym plusem ! )
W rękę lub na ramię mała czarna torebka ze złotymi klamerkami.
Natomiast szare botki ze srebrnymi wstawkami na obcasie okazały się kolejnym strzałem
w dziesiątkę. Mimo obcasu są bardzo wygodne, co rzadko się zdarza.
Oczywiście do stylizacji dodałam szary, cienki szalik, chocker oraz złoty zegarek,
który jest dopełnieniem całego ubioru.
Całusy !
Płaszczyk : Serendipity
T-shirt : Pepco
Spodnie : Reserved
Buty : Top Secret
Okulary : eCarla
Szalik : Sinsay
Zegarek : eCarla
Chocker : eCarla
Świetny zestaw :)
OdpowiedzUsuńhttp://Gingerheadlife.blogspot.com
Super zestaw ;)
OdpowiedzUsuńbardzo podoba mi się torebka
http://xthy.blogspot.com/
Urocza torebeczka i super okulary ;).
OdpowiedzUsuńhttp://modoemi.blogspot.com
Fajna ta stylizacja! :)
OdpowiedzUsuńMój blog - Klik
Piękna stylizacja i zdjęcia!
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie, odwdzięczam się za każde follow!
https://e-ster85.blogspot.com/
Masz bardzo ładne botki! Świetny look na co dzień :)
OdpowiedzUsuńwww.moda-eny.blogspot.com
Bardzo fajne buciki!:)
OdpowiedzUsuńVery cool post and photo, dear!
OdpowiedzUsuńI'd be happy friendship blogs ♥
My blog>>Julia Shkvo
Śliczne zdjęcia :D
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie wyglądasz:)
Płaszczyk mi się podoba :*
Zapraszam:* Odwdzięczam się za każdą obserwacje :D
grlfashion.blogspot.com
Świetny look, podoba mi się <3
OdpowiedzUsuń-------------------------
http://fashionelja.pl