W dzisiejszej stylizacji postawiłam na klasykę.
W swojej szafie posiadam różne koszule, ale zdecydowanie brakowało mi takiego prostego dłuższego asymetrycznego modelu. Oczywiście, gdy już trafiłam na odpowiednią, zestawiłam ją z czarnymi spodniami z wysokim stanem. Skórzane botki, które założyłam do tej stylizacji, to mój zakupowy strzał w dziesiątkę. Wszystko zaś dopełniają dodatki jakimi są złoty zegarek z cyrkoniami, choker zdobiony złotymi końcówkami jak i od zawsze nierozłączna złota celebrytka.




Świetny zestaw:*
OdpowiedzUsuńProsty ale rownież elegancki i z klasa
Tak trzymaj kochana
Uwielbiam chokery ! :)
OdpowiedzUsuńProsto i elegancko :)
OdpowiedzUsuńhttp://Gingerheadlife.blogspot.com
Podoba mi się ;)
OdpowiedzUsuń-------------------------
http://fashionelja.pl
Prosty ale ładny zestaw :)
OdpowiedzUsuń